CASUS BÖCEK ARAMA HİZMETİ

07.12.2022
35

Son Güncelleme Aralık 7, 2022

Böcek Arama Gizli Kamera Tespit Hizmeti

Ünvan Bilişim’de durum ne kadar karmaşık olursa olsun, baştan sona kaliteli, müşteri odaklı güvenlik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. TSCM Ev & Araba Böcek Tarama, Gizli Kamera tespit, Dinleme Cihazı tespit, böcek arama hizmeti, gizli casus kameralar, gizli dinleme cihazları ve GPS Araç İzleyiciler gibi yasa dışı gizli izlemeleri bulmak ve bunlara müdahale etmek için tasarlanmıştır.

Sonuç olarak, en büyük önceliğimiz, müşterilerimizin her zaman kendilerini güvende ve emniyette hissetmelerini sağlamaktır. 20 yılı aşkın operasyonel ve kurumsal risk yönetimi deneyiminin bir araya gelmesiyle, müşterilerimiz için emniyet ve güvenliğe benzersiz, eş merkezli, katmanlı bir yaklaşım getiriyoruz.

Böcek Arama hizmeti, tipik olarak bir TSCM taraması veya gizli kamera dedektörü, casus kamera bulucu dedektörü, gizli dinleme cihazı, casus dinleme cihazı dedektörü, dinleme cihazı dedektörü, ev taraması, araba taraması veya GPS takip dedektörü olarak da bilinir.

Ekibimiz düzenli olarak yazılı basın ve tv kanallarında Araba ve Ev Böcek Temizleme hizmetimiz için sektör uzmanları olarak yer almaktadır. Sıklıkla Teknolojinin Kötüye Kullanımı ve Aile İçi Şiddet kurbanları üzerindeki etkisi ile ilgili güncel sorunlar hakkında geri bildirim ve yorum sağlamamız istenmektedir.

Teknoloji kötüye kullanımını ortadan kaldırmak için teknolojiyi kullanıyoruz.

Teknoloji kötüye kullanımını engellemek, işimizin merkezinde yer alır. Takip edildiğinizi veya kötü amaçlı casus yazılımların, gizli kameraların ve diğer yasa dışı gözetleme biçimlerinin kurbanı olduğunuzu düşünüyorsanız, bu tehditleri tespit edip ortadan kaldırmanıza yardımcı olabiliriz.

Teknik Gözetim Karşı Tedbirleri ve Böcek Tespiti hizmetimiz, her türlü dinleme cihazını tespit eder:

  • Dinleme Cihazları
  • Takip Cihazları
  • Gizli Kameralar
  • Kayıt cihazları
  • Ses Kayıt Cihazları
  • Görüş ve Hareket Algılama Cihazları
  • Kızılötesi Gece Görüş ve Hareket Cihazları
  • Casus Dinleme Cihazları
  • Casus Cihazlar
  • GPS Araç İzleyicileri
  • Araba Kameraları

Sorun teknolojinin kendisi değil, onu kullanan istismarcının davranışıdır. Teknoloji, çocuklar, aile ve arkadaşlar ile daha geniş toplulukla bağlantıda kalmak için hayati önem taşır, bu nedenle istismarın olduğu yerde en iyi çözüm, onu tamamen kapatmak değildir. Teknoloji, ihtiyaç duyduğunuzda hizmetlere ve desteğe erişim sağlayarak olumlu bir şekilde kullanılabilir.

Gerekirse kötüye kullanım kanıtı toplamanıza da yardımcı olabilir. Teknolojinin kolaylaştırdığı tacize, önce tacizcinin davranışında yapılan herhangi bir değişikliğin sonuçlarını düşünmeden tepki vermemek önemlidir, çünkü sosyal medyadaki bir çevrimiçi varlığın kaldırılması veya cihazların atılması, bir tacizciyi uyarabilir veya eski sevgililerini düşünürlerse taciz edici davranışları artırabilir.

Aile İçi veya Aile İçi Şiddet mağduru beş müşterimizden dördü, mağdurların evlerinde gözetleme ve tespit dinleme cihazlarıyla teknoloji istismarı yaşıyor.

TSCM Araç ve Ev Böcek Tarama, Gizli Kamera Dedektörü, Dinleme Cihazı Dedektörü, Böcek Dedektörü ve GPS Araç Takip Dedektörü hizmetimizin işleyişi.

Hizmetimizi talep etmeniz veya hizmetimize yönlendirilmeniz üzerine, TSCM Araba ve Evde Böcek Temizleme Hizmetini yürütmek ve gerçekleştirmek üzere sizinle veya müşterinizle görüşmek için zaman ayıracağız. Hizmetlerimiz Türkiye genelinde mevcuttur ve Ankara’da bulunan Ulusal Destek Ofisimizde veya Türkiye’nin herhangi bir yerinde yapılabilir.

Sizinle veya müşterinizle görüşürken, Gizli Kamera Dedektörü, Dinleme Cihazı Dedektörü, Böcek Dedektörü ve GPS Araç Takip Dedektörü ekipmanımızı kullanarak Ev ve/veya Araba arama hizmetini yürüteceğiz ve izleme, dinleme, iletme ve gönderme için fiziksel ve elektronik bir tarama gerçekleştireceğiz. Gelecekteki teknoloji kullanımlarında onları güvende tutmak için hangi adımların atılması gerektiğini anlamalarını sağlamak için bunu müşteriyle konuşuyoruz.

Kaydedilen müdahaleler ve yapılan öneriler ile yazılı bir değerlendirme raporu hazırlanacaktır. Rapor, gerekli olabilecek diğer eylemleri içerir ve randevu sonrası müşteriye veya yönlendirene iletilir.

TSCM Araba ve Ev Böcek Tarama, Gizli Kamera Dedektörü, Dinleme Cihazı Dedektörü ve Casus Böcek Dedektörü hizmetlerimiz, Türkiye genelinde mevcuttur – Ankara, İstanbul, İzmit, Bursa, Eskişehir, Konya.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.