KURUMSAL ALAN BÖCEK ARAMA HİZMETİ

07.12.2022
48

Son Güncelleme Aralık 12, 2022

ofis makam odası böcek arama hizmeti

Ofis Böcek Arama Hizmeti

Bir şirketi yönetirken, perde arkasında devam eden tüm işler, dürüstlüğünüzü ve işin değerini korumak için son derece önemlidir. Bir işletme sahibi olarak farkında olmanız gereken birçok neden ve riske maruz kalma olasılığı vardır.

Bir kurumsal ofis böcek arama yapmak üzere işe alınan bir teknik karşı gözetleme uzmanı, telefon dinleme, elektronik dinleme cihazları ve gizli dinleme cihazları gibi kurumsal casuslukla ilgili her tür ekipmana aşina olmalıdır. Profesyonel böcek tespitimiz sayesinde, herhangi birinin sizi, ekibinizi ve özel toplantılarınızı izlemeye, dinlemeye veya gizlice kaydetmeye ve fikri mülkiyetinizi ve değerli bilgilerinizi çalmaya çalışıp çalışmadığına dair bir yanıt alırsınız.

Kurumsal Böcek Taramalarına Kim İhtiyacı Var?

Operasyonunuzla ilgili iç sırları öğrenen bir rakip, karlılığınız ve şirketin kendisi için özellikle sorunlu olabilir. Bununla birlikte, markalarınıza zarar vermek isteyebilecek art niyetli şirket çalışanları hakkında da endişelenmeniz gerekebilir. Rakiplerinizden biri tarafından elde edilen değerli bilgiler sonunda sizi işsiz bırakırsa, kurumsal casusluk son derece risklidir.

İster yeni başlayan, gelişen küçük bir işletme veya bir şirket olun, mahremiyet hakkına sahipsiniz. Bir böceğin sorun haline gelmeden önce önüne geçmek, ticari çıkarlarınızı korumak için çok önemlidir.

Sektörünüzden birinin aşağıdakilerden herhangi birini dinlediğini ve öğrendiğini hayal edin:

  • Müşteri listeniz
  • Gelecekteki projeler hakkında detaylar
  • Fiyatlandırma programları
  • Mevcut projeleriniz
  • Yaklaşan konferanslar
  • Yeni fikirler
  • Şirket sırları
  • Yönetici programları

Rakibiniz bu sorunlardan herhangi birini öğrenirse, bu sizin başarınızı ve işinizi tehlikeye atabilir. Bazen rakip, faaliyetlerinizi izlemek için video dinleme veya ses dinleme cihazları kurmak üzere işletmenizin içine bir köstebek bile yerleştirebilir.

İşletme Sahiplerini Etkileyen Yaygın Dinleme Riskleri

Bir işletme sahibi olarak bilmeniz gereken birkaç farklı risk vardır ve deneyimli bir Kurumsal Böcek arama hizmeti almak, bu sorunları tesise girer girmez belirlemenize yardımcı olabilir. Böcekleri profesyonel yardım almadan kolayca bulabileceğinizi asla beklememelisiniz.

Aslında, bu yasa dışı cihazları yasa dışı bir şekilde kuran birçok kişi, gerekli ürünleri elde etmek ve bulunamayacakları şekilde saklamak için zaten büyük çaba sarf etmiştir. Böcek dedektörü olduklarını iddia eden deneyimsiz kişiler de bu malzemeleri kapatıldığında tespit edecek gerekli donanıma, eğitime veya deneyime sahip olmayabilir. Bu, bir işletme sahibini, aslında taramayı yapan kişinin yasadışı bir gizli dinleme cihazı bulmasının hiçbir yolu yokken, ofisinin temiz olduğunu düşünerek yanlış bir güvenlik duygusuna sahip olmasına neden olabilir. Ofislerinizin profesyonel bir şekilde taranması için Ünvan Bilişim ‘deki profesyonellerle bugün iletişime geçin.

Konferans Odanızdaki Hataları Bulma

İşletmelerin çoğu gibiyseniz, en önemli ve en sık iş toplantılarınız konferans odanızda gerçekleşir.

Konferans odasında ses kayıt cihazı, gizli mikrofon veya gizli kamera bulunmadığını garanti edemezseniz, bu size büyük bir endişe verebilir. Yakın zamanda profesyonel bir Ofis Böcek Arama Hizmeti almadıysanız, bu garantiyi veremezsiniz.

Bilgili bir böcek tarama uzmanı, bu öğelerin konferans odanızda bulunup bulunmadığını belirleyebilir. Bir sonraki büyük toplantınız başlamadan önce, Dinleme Tespit danışmanlığı planladığınızdan emin olun. İşletmelerin karşılaştığı bir diğer yaygın risk, çalışanları ile ilgilidir.

Çalışanlar genellikle kötü niyetli bir iş arkadaşı veya işveren tarafından video dinleme veya sesli dinleme cihazlarının hedefi olur. Bunu kesin olarak bilmenin tek yolu, pahalı ve gelişmiş elektronik tarama cihazları kullanan bilgili bir iş TSCM teknisyeni tarafından çalışma alanınızı veya ofisinizi elektronik ve fiziksel olarak kontrol ettirmektir. Gizli kameralar, işletmenizin umumi tuvaletler veya soyunma odaları gibi özel alanlarına da yerleştirilebilir.

Düzenli Böcek Taramaları ile Şirketinizi Koruyun

Banyolarınızın veya soyunma odalarınızın düzenli olarak planlanmış bir şekilde taranması, bir şirketin mali açıdan yıkıcı olaylardan ve bilginiz olmadan bu alanlara video veya ses kayıt cihazları koyan birinin neden olduğu olumsuz tanıtımdan kaçınmasına yardımcı olabilir.

Ticari itibarınız, kârlılığınız ve şirketinizin geleceği tehlikede. Telefon hatlarınızda, gizli kameralarda veya özel alanlardaki ses kayıt cihazlarınızda elektronik dinleme yoluyla toplanan bilgilerden endişe duyuyorsanız, Ünvan Bilişim olarak bunları ve diğer dinleme cihazlarını bulmak ve bütünlüğü geri yüklemek için gerekli deneyime, eğitime ve donanıma sahibiz. işletmenizin ve müşterilerinizin hak ettiği güvenlik ve gönül rahatlığı.

Ünvan Bilişim ‘deki Böcek tespit uzmanları, iş sırlarınızın ve konuşmalarınızın korunduğu ve kimsenin sizden, bilgilerinizden veya çalışanlarınızdan faydalanmadığı konusunda size gönül rahatlığı verebilir. Son teknoloji karşı gözetleme algılama ekipmanımız, şimdi ve gelecekte gizliliğinizi korumak için işin yapılmasına yardımcı olabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.